Unie mentorů

umění rádcovství

Vodafone - Odyssey

Kontakt

Obrázek kontaktu

Vodafone Czech Republic a.s.

Adresa:
Vinohradská 167 Praha 10 10000 Česká republika

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Telefon: +420 776 971 266

http://www.myodyssey.cz/

Další údaje

Další údaje:

Odyssey je první mezioborový a mezipodnikový mentoringový program, v němž se zkušené vrcholové manažerky a manažeři věnují profesnímu rozvoji talentovaných žen v České republice.

Jedná se o nekomerční program, který spojuje nadané profesionálky s ženskými i mužskými lídry českého byznysu. Ti se v rámci programu stávají jejich rádci a podporují je při rozvoji talentu a uskutečnění ambicí.

Naší snahou je vybudovat kulturu mentoringu v prostředí českého byznysu a přejeme si, aby se Odyssey stala uznávaným centrem rozvoje českých manažerek.

Cílem Odyssey je odhalit a rozvinout potenciál českých manažerek, přispět ke zvýšení diverzity českého podnikatelského prostředí a do budoucnosti výrazně rozšířit skupinu českých manažerek, které se stanou vzory ostatním ženám.

Odyssey byla spuštěna v březnu 2010 pod záštitou Muriel Anton, generální ředitelky Vodafone ČR; s laskavou podporou Top 25 žen českého byznysu*; Petra Šimůnka, šéfredaktora Hospodářských novin; Jana Bubeníka, výkonného partnera Bubenik Partners a Peppera de Callier, zakladatele Prague Leadership Institute.

Více o programu naleznete zde.

Program je možno kontaktovat pouze přes tento formulář.