Unie mentorů

umění rádcovství

Perfectia Mentoring (komerční)

Kontakt

Obrázek kontaktu

Perfectia Česká republika

Adresa:
Břehová 1 Praha 1 11000 Česká republika

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Telefon: +420 277 277 011

http://www.perfectia.cz

Další údaje

Další údaje:
Business mentoring

Business mentoring je osvědčená metoda, jak s pomocí zkušeného specialisty rozvíjet firmu rychleji, přesněji a důsledněji. Vaši přátelé, rodina, internet, noviny nebo známí vám mohou poskytnout spousty informací o nejrůznějších novinkách, ale jen těžko se vám budou schopni pravidelně věnovat a podporovat rozvoj vaší firmy, jak to dokáže mentor.

Na druhé straně analytici, zaměstnanci nebo konzultanti vám mohou předávat své profesionální zkušenosti. Mohou se zaměřit na konkrétní obor a v něm vás posunout dále. Ale pouze mentor s vámi bude sdílet zkušenosti a znalosti ze všech oblastí firmy a pečovat o to, abyste svou firmu rozvíjeli rovnoměrně. Má pro vás informace a zkušenosti z různých oborů a firem. Jeho role je usnadnit vám podnikatelský rozvoj.

V čem je mentoring jiný

Mentoring není školení. Školení spočívá v předávání znalostí nebo zobecněných zkušeností účastníkům školení. Školitel neodpovídá za to, jestli si účastník vybral správný kurs, jestli je schopen předávané znalosti pochopit nebo aplikovat ve své firmě. V mentoringu je všechno soustředěno na vaši firmu a na vás. Mentor odpovídá za to, že vám předává znalosti a postupy, které jsou pro vaši firmu relevantní, a že vy je dokážete zvládnout. Společně vybíráte, co použít a co ne.

Mentoring není ani poradenství. Poradce většinou řeší předem daný, jasně strukturovaný problém, ke kterému zpracuje vstupní analýzu, alternativy řešení a předloží zprávu nebo návrh řešení. Poradce může řešení také zavádět, ale obvykle pracuje na jasně ohraničeném projektu. Mentor naproti tomu přistupuje k vaší firmě jako k celku s přihlédnutím k vám jako osobě podnikatele. Pomůže vám uchopit i obtížné problémy, které zasahují do více oblastí firmy, a pomůže vám změny zavádět.

Perfectia mentoring – snadnější už to být nemůže

Najít mentora, který by měl dostatečné znalosti, zkušenosti a přehled, a byl ochoten se vám věnovat za podmínek, které si můžete dovolit, není snadný úkol. Tím, že čtete tyto stránky, jej můžete považovat za splněný. Perfectia je zaměřená výhradně na business mentoring pro malé a střední podnikatele a proto v ní najdete oporu a profesionální vedení v jakémkoliv segmentu podnikání. Můžete si být jisti, že si budeme rozumět. Spojuje nás totiž snaha posunout vaši firmu dál.

Více o programu komerčního mentoringu Perfectia naleznete zde.